PATTERN
Zespół


Ewa Domarecka

Moja droga zawodowa od początku związana jest ze światem nieruchomości. Początkowo zajmowałam się ich finansowaniem, następnie zakupem i sprzedażą nieruchomości. Dziś uzupełniam swoje portfolio usług prowadzeniem profesjonalnych remontów i metamorfoz mieszkań. To pozwala mi kompleksowo i profesjonalnie wspierać moich klientów – od zakupu aż do urządzenia nowej inwestycji pod klucz. Takie połączenie daje mi możliwość realizacji moich architektonicznych pasji i wykorzystania pełni kompetencji.

Moim ulubionym terenem jest Śródmieście, Stare i Nowe Miasto, a także Powiśle. To tu zachwycam się znalezionymi „perełkami” dla klientów. Szukam mieszkań i lokali, które mają duszę i jednocześnie spełniają nawet najbardziej wymagające oczekiwania.Izabella Pol

Przygodę z branżą rozpoczęłam już na studiach, podczas których uzyskałam licencję pośrednika w obrocie oraz zarządcy nieruchomościami.

Zdobytą wiedzę postanowiłam wykorzystać w praktyce. I tak, od niemal 6 lat towarzyszę klientom w procesie transakcyjnym: sprzedaży, zakupu, najmu oraz zarządzania nieruchomościami. Pomagam im także odgruzować i zaaranżować przestrzeń, tak, aby służyła im latami, niezależnie od inwestycyjnego przeznaczenia.

Uzyskane doświadczenie przyczyniło się także do stworzenia Studio Partners, w którym zrzeszyliśmy najlepszych lokalnych pośredników. Pomagamy przeprowadzić bezpieczne transakcje na warszawskim oraz poznańskim rynku nieruchomości.

Ukochane rejony Warszawy to Muranów, Stara Ochota i Stare Bielany.Patrycja
Żytkowiak-Wenzel

Inwestycjami zajmuję się od wielu lat. Kiedyś w świecie korporacyjnego biznesu i dużego przemysłu, a dziś na rynku nieruchomości mieszkaniowych.

Moich klientów wspieram w sprzedaży i zakupie nieruchomości. Specjalizuję się w metamorfozach wnętrz oraz szybkich aranżacjach i remontach. Jestem entuzjastką ruchu tiny-house. Oferuję kompleksową realizację projektów mini-domów (nawet w trzy miesiące od zakupu działki, poprzez budowę domku, aż do wykończenia wnętrza).

Wierze, że każde wnętrze ma potencjał, nawet jeśli jest on głęboko ukryty. Największą satysfakcję daje mi przemiana nieruchomościowych brzydkich kaczątek we wnętrzarskie perełki. Lubię wyzwania. Z doświadczenia wiem, że piękne wnętrze, to nie kwestia dużego budżetu.

Moje miejsca codziennej pracy to Wilanów i Ursynów oraz ciekawe tereny rekreacyjne pod Warszawą.